poniedziałek, 10 sierpnia 2015

USPRAWIEDLIWIENIE ;]

Wybaczcie mi moją nieobecność w weekend :) 
Ponieważ temperatura na zewnątrz sprawia, że nie mam siły ruszać żadną ze swoich czterech łap, nie byłem w stanie zaktualizować blog ;] 
Z nowymi postami wrócę w przyszły weekend!
3majcie się chłodno :) Nie dawajcie się upałom! 
 

4 komentarze:

 1. Hej, czy Twój pies je to co mu ugotujesz? :) pies moich rodziców zaczął chorować i szukam informacji o ilości jedzenia jaki musielibyśmy mu podawać (Mamusia się boi że będzie gruby ;). Ile waży Twój pies i ile dostaje jedzonka?
  Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Bite zjada wszystko co mu dajemy - niektóre rzeczy lubi bardziej a niektóre mniej, ale nie mamy większych problemów z jedzeniem.
  Normalnie waży ok. 6,5 kilograma. Teraz zmagamy się z chorobą stawów i przez ograniczenie ruchu przytył do ok. 7 kilogramów.
  Co do ilości jedzenia - Bite zjada dwa główne posiłki na dzień - jest to śniadanie i obiad (objętościowo posiłek ma wielkość kobiecej pięści - oczywiście mniej więcej). Oprócz śniadania i obiadu, dostaje też przekąski - najczęściej są to suszone owoce, orzechy, surowe warzywa i owoce.
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :D moj jak mial 7 tygodni ważył 7 kg. Nie dała bym rady karmic 50 kilowego bydlaka tak jak Ty, tym bardziej, ze jest niejadkiem i najchetniej to tylko kurze serduszka i nic wiecej :)

   Usuń
  2. 50 kilo to całkiem sporo ciałka do kochania :)
   Zamiast kurzych serduszek możesz spróbować zaserwować główkę brokuła ;] nasz Bąbel by nie pogardził ;]
   Pozdrawiamy :)

   Usuń