sobota, 20 grudnia 2014

Cotygodniowa porcja słodyczy cz. 2 - PORANNE DOSYPIANIE W SOBOTNI PORANEK

Sobota to czas, kiedy rodzice nie śpieszą się do pracy :) Kiedy wstajemy w sobotę, najpierw jest czas dla mnie :) Odrobina czochrania, głaskania i przytulania, od czasu do czasu wariowania na łóżku :)
Po takiej porcji rannych czułości trzeba trochę odpocząć i wykorzystać nie zaścielone łóżko :)

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM TYGODNIU :)

9 komentarzy:

 1. O widzisz, a ja miałam dzisiaj do pracy i bezlitośnie wyciągnęłam Romkę po 5 na spacer.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie przypadkiem wpadłam na tego bloga i bardzo mi się spodobało bo długo szukałam wegańskich przepisów dla psa :) I mam pytanie: czy twój pies jest całkowitym weganinem ?
  Lila

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz już tak :) jest weganinem, stopniowo eliminowaliśmy mięso, ryby, nabiał i tak doszliśmy do weganizmu.
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Długo już jest na tej diecie ? Karmicie go tylko jedzeniem które sami gotujecie czy je jakąś karmę ? Sama chciała bym aby mój pies był na takiej diecie ale boję się bo nawet większość weterynarzy jest przeciwnych takiemu karmieniu psa..
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź ;)
  Lila

  OdpowiedzUsuń
 5. Weganinem jest już ponad rok, wcześniej przeszliśmy etap wegetarianizmu, a na początku jadł wszystko. Od samego początku gotujemy mu sami, nigdy nie karmiliśmy Bite'a karmą komercyjną. Sami mieliśmy wiele obaw na początku, dlatego też postanowiliśmy regularnie kontrolować jego stan zdrowia - do tej pory co jakiś czas robimy badania kontrolne, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Bite tryska zdrowiem, wyniki badań krwi są idealne, wręcz poprawiły się od kiedy przestaliśmy podawać mu mięso.
  Może na początek, spróbuj wyeliminować mięso i produkty mięsne (które tak na prawdę są najbardziej zanieczyszczone i niewiadomego pochodzenia) - podawaj ryby (tylko morskie) i zdrowy (z dobrym składem) nabiał oraz jajka (z nr. 0). Będziesz widzieć czy dieta służy Twojemu psiakowi.
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nie zapominaj o warzywach, owocach, kaszach, strączkach, orzechach (bez macadamia), pestkach i zdrowych olejach.
   Pozdrawiamy

   Usuń
 6. Powoli będę zmniejszać ilość mięsa w diecie mojego psa. Dziękuję za odpowiedź i za to ,że mogę korzystać z waszych przepisów. Macie świetnego bloga a piesek przeuroczy ;)
  Lila

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękujemy za miłe słowa :)
  Zawsze chętnie odpowiemy na pytania.
  Pozdrawiamy! Przekaż czochrańce od nas dla Twojego psiaka :)

  OdpowiedzUsuń